Öz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel Pompa
Yiğitler Mh. Otosansit Sanayi Sitesi
E2 Sk. No:3 Yıldırım / Bursa
0224 342 46 08
Öz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel Pompa

DİZEL ENJEKTÖR YEDEK PARÇA

Dizel enjektörleri araçların en önemli ve hassas parçalarından biridir. Enjektör yakıtın püskürtülmesini sağlayan bir parça olduğu için bir arıza durumunda kısa sürede tespit yapılması önemlidir. Arıza tespitleri sonrasında yedek parçaya ihtiyaç duyulabilir. Yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde güvenilir bir servis ile çalışmanız oldukça önemlidir.

Yedek Parçalar

Dizel enjektör yedek parça konusunda kurumumuza güvenilir ve aracınızı içiniz rahat şekilde teslim edebilirsiniz. Yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde en kaliteli yedek parçalar ile aracınızı tamir ediyor ve daha uzun süre kullanmanız için uzman kişiler ile hizmet veriyoruz.

Dizel enjektör için gereken bazı yedek parçalar olabilir. Enjektör hassas ve sık sık kontrol edilmesi gereken bir parçadır. Enjektör kaynaklı arıza yaşamanız halinde aracınızı eskisi kadar sağlıklı kullanamayabilirsiniz. Bu nedenle enjektör arızası halinde servisimize gelerek sorunlarınızın kısa süre içerisinde çözülmesi için aracınızı teslim edebilirsiniz.

Enjektör için gereken bazı yedek parçalar şunlar olabilir:

  • Yakıt çekvalfi
  • Komple enjektör saati
  • Pompa enjektör test aparatı
  • Stop selenoidi
  • Tazyik sibobu dişi
  • Konjektör
  • Mazot otomatiği
  • Enjektör memeleri
  • Selenoidli pompa
  • Yakıt rakorları

Yedek parça kullanımı sırasında tamamen kaliteli ve orijinal parçalar ile hizmet veriyoruz. Dizel enjektör yedek parça konusunda aracınızın uzun vadede sorun yaşamaması adına uzman kişiler ile çalışmaya devam ediyoruz.

Enjektör Arızaları

Enjektör karmaşık bir bileşen olduğundan alanında uzman biri tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Motorda enjektör herhangi bir yere bağlanmış olabilir. Silindirin içindeki sıcaklığa ve basınca dayanacak şekilde olmalı ve yakıtı ince şekilde verebilmelidir. Araçlarınızda tespit edilen arızalar enjektörden kaynaklı olabilir. Enjektör arızası yaşanması halinde aracınızı sağlıklı şekilde kullanmaya devam edemeyebilirsiniz. Kısa süreli yaşanan sorunları ciddiye almasanız da ilerleyen zamanlarda araçlarınızı kullanmanız daha da zorlaşabilir. Bu nedenle servisimize gelerek arıza tespitini kısa süre içesinde yaptırabilirsiniz. Arıza tespiti sonrasında yaşanan sorun enjektörde ise yedek parçaya ihtiyaç duyulabilir. Dizel enjektör yedek parça kullanımı ile aracınızın sorunlarını kısa sürede uzman kişiler ile çözebiliriz.

Enjektörden kaynaklı bir arıza varsa aracınız stop, motorun yavaş çalışması, yakıtın hızlı tükenmesi, motorda titreme, gürültü gibi sorunlar yaşatabilir. Bu sorunların enjektörden kaynaklandığını anlamak adına kısa sürede arıza tespiti yatırmanızı öneriyoruz. Enjektör kaynaklı sorunlar ilerleyen sürelerde daha çok sorun yaşamanıza sebep olabilir.

Enjektör Tamiri

Enjektör farklı sebepler ile arıza sorunu verebilir. Kötü yakıt kullanmanız ya da farklı sebepler ile aracınızın enjektörü zarar görebilir, tıkanabilir ya da kirlenebilir. Bu durumlarda servisimize gelerek kısa süre sorunsuz şekilde arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Enjektörler bilgisayara bağlı cihazlar ile test edilir. Arıza tespiti sonucunda enjektör tamiri yapılabilir. Dilerseniz yeni enjektör ile de aracınızda yaşadığınız sorunlar önüne geçebiliriz. Arıza tespiti ardından enjektör tamirini dizel enjektör yedek parçaları değişmesi ile de sağlayabiliriz.

Yedek parçalarda yaşanan sorunlar sebebi ile de aracınız eskisi gibi çalışmıyor olabilir. Motorunda yaşanan sorunlar ya da stop sorunları trafiğe çıkmanız konusunda tehlike arz ediyor. Bu nedenle kurumumuz aracınızı sorunsuz şekilde almanız için gerekli tamirleri yapıyor ve aracınızın ömrünün daha uzun olması adına uzman kişiler ile tamirlerini gerçekleştiriyor.

Güvenilir Hizmet

Yedek parça konusunda servisimize güvenle gelebilirsiniz. Servisimiz araçlarınızın sorunsuz şekilde çalışması ve daha uzun süre kullanmanız için kaliteli yedek parçalar ile hizmet verir. Yedek parça konusunda yetkili ve bilgili bir servise müracaat etmeniz oldukça önemlidir.

Güler yüzlü çalışanlarımız ve işinde uzman kişiler ile hizmet veriyoruz. Araçlarınızı teslim ettikten sonra yaşadığınız tüm arıza sorunlarınızı tespit ediyoruz. Enjektör sorunlarını ciddiye almanız gerekir bu nedenle kısa süre içerisinde arıza tespiti yapıyor ve sorunlarınızın çözülmesi için gerekli tamirleri yapıyoruz. Yedek parça kullanırken en kaliteli parçalar ile arıza yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Leave A Comment

X
× Whatsapp Destek