Öz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel Pompa
Yiğitler Mh. Otosansit Sanayi Sitesi
E2 Sk. No:3 Yıldırım / Bursa
0224 342 46 08
Öz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel Pompa

BURSA DİZEL POMPA TAMİRİ

Günümüzde otomotiv sektöründe dizel yakıt sistemleri en yaygın kullanılan sistemler arasında. Bursa Dizel Pompa Tamiri konusunda firmamız Cihan Pompa sizlere en iyi hizmeti vermek için var gücü ile çalışmaktadır. Buna bağlı olarak araç sahiplerinin, yakıt tasarrufu için tercih ettikleri dizel yakıt sistemlerinin en iyi şekilde çalışması ve araç motorlarından beklenilen yüksek verimin sağlanması için bu sistemin parçalarının her birinin görevini en güzel şekilde yerine getirmesi gerekir. Sistemin önemli parçalarından biri ise yakıt pompalarıdır. Dizel pompalarda meydana gelecek tıkanma, yıpranma, yırtılma ve benzeri herhangi bir arıza yakıt basıncı ve miktarını olumsuz yönde etkileyerek araca zarar verecektir.

Dizel yakıt pompalarında görülecek herhangi bir arıza tespiti halinde dizel pompa servisi kapsamında pompanın bakım, onarım işlemleri için profesyonel, kaliteli, güvenilir, deneyimli, müşteri memnuniyeti ve taleplerini dikkate alan, tüm bu hususları uygun fiyatlar ile bütünleştirerek garantili, çözüm odaklı sonuçlar sunan bir firmaya başvurmanız önerilir. Bursa ili Yenimahalle ilçesinde tüm bu özellikleri bünyesinde taşıyan Cihan Pompa, Bursa dizel pompa tamiri konusunda yılların verdiği deneyim ile gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz, yenilikleri yakından takip eden öncü bir firma.

Dizel Yakıt Pompasının Görevleri
Dizel motor sistemlerinde yakıt pompasının çok önemli işlevsel görevleri vardır. Yakıt basıncını yükseltmek, yakıtın miktarını ölçmek, yakıtın belirli bir zamanda silindire gönderilmesini sağlamak, bu gönderimi, motorun devrine ve yüküne uygun bir zaman dilimi içinde gerçekleştirmektir. Örneğin, 1000 devirli bir motorda, bu zaman dilimi 1/300 saniyelik bir süreye tekabül etmektedir. Her silindire ateşleme sırasına uygun olarak eşit miktarda yakıt gönderebilmek, dizel yakıt pompasının hem görevi hem de sahip olması gereken bir nitelik olarak göze çarpar.

Aracınızın, traktörünüzün veya başkaca iş makinelerinizden birinin dizel motor sisteminde bir arıza baş gösterdi. Bu arızanın yakıt pompasından kaynaklandığını düşünüyorsunuz. Hemen Bursa dizel pompa tamiri için tavsiye ettiğimiz firmaya başvurdunuz. En kısa sürede aracınızın arızasının modern teknolojik cihazlarla ve konusunda uzman bir ekip tarafından çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Orijinal parçalar ve son sürüm teknolojik cihazlarla araç arıza tespiti yapılmakta ve işlemlere geçilmektedir ve işlem sonunda da aracınız yüksek performansı ile yollarda seyre hazırdır.

X
× Whatsapp Destek