Öz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel Pompa
Yiğitler Mh. Otosansit Sanayi Sitesi
E2 Sk. No:3 Yıldırım / Bursa
0224 342 46 08
Öz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel PompaÖz Cihan Dizel Pompa

BOSCH DİZEL POMPA SERVİSİ

Dizel araçlarda pompadan kaynaklı arızalar yaşamanız olasıdır. Bu pompa sayesinde yakıt depodan karbüratöre pompalanır. Oldukça karmaşık mekanik bir parça olsa da Bosch dizel pompa servisi alanında uzman kişilerce hizmet sağlayarak, pompa sorunlarının tespitini kısa süre içerisinde yapar ve tamir işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirir.

Üstün Kalite ve Hızlı İşlem

Dizel arabalarınız ile yaşadığınız sorunların kaynağı pompadan kaynaklı olabilir. Pompa kaynaklı sorunların tekil bir sebebi olmaz. Çünkü dizel benzinden daha ağır ve kalaın kalın bir yakıt karışımıdır. Bu nedenle arıza tespiti yaptırmanız gerekir. Zamanla eskiyen pompalar aracınızı eskisi gibi kullanmanıza engel oluyor da olabilir. Eskiyen pompalar sebebi ile aracınız stop ediyor ya da fazla yakıt kullanıyor olabilir.

Yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak Bosch dizel pompa servisi kısa süre içerisinde arıza tespiti sağlar. Arıza tespiti yapılması hem yaşadığınız sorunun büyümeden çözülmesine hem de kısa sürede aracınızı eskisi gibi kullanmanıza yardımcı olur.

Bu nedenle Bosch dizel servisi olarak yaşadığınız sorun aracınıza daha fazla zarar vermeden arızayı tespit ediyoruz. Arıza tespiti ardından alanında uzman kişiler ile sorunlarınızın en hızlı şekilde çözülmesini sağlıyor. Uzman ve güler yüzlü çalışanlarımız ile aracınızda yaşadığınız sorunların büyümemesi adına en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Dizel Yakıt Pompası Arızası

Mazot pompası ile ilgili sorun yaşayıp yaşamadığınızı kesin olarak anlamayabilirsiniz. Çünkü dizel araçlarda yakıt pompasının arızalı olması aracınızı kullanırken birçok sorun yaşamanıza sebep olabilir. Egzozun siyah duman atması ya da yakıtta yanma kalitesi düşmesi gibi sorunlar dizel yakıt pompasının arızalı olması halinde yaşayabileceğiniz sorunlar olabilir.

Yaşadığınız sorunların ilk bakışta kesin olarak yakıt pompasından kaynaklı olduğu söyleyemeyiz. Ancak bu gibi sorunlar yaşıyorsanız mutlaka arıza tespiti yaptırmanız gerekir. Bu sorunların kaynağı belirlenmeden ve arıza tamiri yapılmadan aracın kullanılmaya devam etmesi daha büyük arızalar olmasına sebep olabilir. Bu nedenle Bosch dizel pompa servisi en kısa sürede arıza tespiti yaparak sorun kaynağını belirler. Sorunun pompadan kaynaklı olması durumunda kısa süre içerisinde kaliteli malzeme ve uzman kişiler ile aracınız sorunsuz şekilde çalışmaya devam eder.

 

 

Yedek Parça

Dizel araçlarda bulunan mazot pompası nedeni ile araçlarınızda arıza tespit edebilirsiniz. Bu arızalar kısa vadede büyük sorunlar olmasa da aracınızı zamanla daha zor kullanmanıza sebep olur. Bu nedenle bir sorun halinde mutlaka arıza tespiti yaptırmanız gerekir.

Arıza tespiti ile yakıt pompasında yaşanan bir sorun tespit edilirse değişmesi gerekir. Yedek parça konusunda ise oldukça dikkatli olmanız gerekir. Kaliteli yedek parçalar aracınızda olan sorunların kökten çözülmesini sağlar. Bosch dizel pompa servisi en kaliteli ve orijinal yedek parçalar ile hizmet verir. Arıza tespiti sonrasında ihtiyaç duyulan yedek parçalar servisimiz tarafından sağlanır. Yedek parçaların kaliteli olması aracın ömrü açısından oldukça önemlidir.

Kaliteli yedek parça servisimiz ile yaşadığınız pompa arızalarını kısa sürede çözüyoruz. Arızalarınız ardından uzman kişilerle tamir edilen araçlarınızı sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mazot Pompası Arıza Belirtileri

Dizel motorda aşırı basınçlı hava, aşırı sıcak hava silindirin içindeki yakıtla temas ettiğinde yakıt ateşlenmesi sağlanır. Bu yüzden aracınızda yaşadığınız bazı belirtilerin mazot pompasından kaynaklı olma ihtimali vardır. Ancak kesin olarak emin olmanız için Bosch dizel pompa servisi arıza tespiti yaparak, arıza çözümü için en uygun şartları sağlayacaktır.

Aracınızda yaşadığınız belirli sorunlar mazot pompasının arızalanması ardından yaşanabilir. Motoru çalıştırırken güçlük çekmeniz, rölantide dengesizlik, aracı kullanırken teklemesi, yeteri kadar hızlanmıyor olması, yakıt miktarının azalması sorunu, gürültü sorunları gibi sorunları yaşıyorsanız mazot pompasında arıza olma ihtimali yüksektir.

Bu nedenle yaşadığınız sorunların en kısa süre içinde tespit edilmesi için hizmet veriyoruz. Kısa sürede yaptığımız tespitler ile mazot sorunlarının çözümünü sağlıyor ve aracınızı sorunsuz şekilde kullanmanız için hizmet veriyoruz.

X
× Whatsapp Destek